חדרי קליניקה

כחלק מהגישה ההוליסטית הטבעית של ננוטבע אותה החליטה החברה לפתוח את האפשרות בפני מטפלים נטורופתים הזקוקים לפינה חמה בירושלים להעזר בחדרי הטיפול שבקליניקה של החברה . 

ניתן לבצע זאת בתאום מראש עם מוקד ננו טבע על בסיס מקום פנוי והתנאים הנכונים לאותו מועד .

חברת ננו-טבע מייצרת תוספי תזונה שתכליתם טיפול בשורשי הבעיות הבריאותיות. היכולת של ננו-טבע נעוצה הן בידע הרב בתחום הנטורופתיה ויכולות צמחי המרפא ובשיטת מיצוי חדשנית וטכנולוגיה שבאמצעותה היא ממצה את הצמחים באופן מקסימלי, מפיקה מהם את המיטב ובסופם של שלבי תהליך הייצור מופקים מצמחי המרפא תוספי המזון שבכוחם כאמור, להתמודד עם שורשי הבעיות הרפואיות, מתוך מטרה ממוקדת לפעול בשורש הבעיה באמצעות יכולות צמחי המרפא האפקטיביות באמצעות סגולות הריפוי שבצמחי המרפא בשילוב הטכנולוגיה ומיגורם מהגוף.
היכולות הטכנולוגיות החדשניות של ננו טבע שתכליתם פירוק מרכיבי חומרי הגלם וצמחי המרפא למיליוני חלקיקים, מאפשרים לגוף שימוש מהיר ויעיל ברכיבים הפעילים שבצמחי המרפא, כדי להשתמש בהם לשיקום וחידוש התאים. הרעיון בשיטת 'ננו-טבע' הינו לאפשר למערכות הגוף לשקם עצמן ללא תלות בגורמים חיצוניים, על ידי הגשת אבני הבניין החיוניים לשיקום תאי הגוף
מוצרי 'ננו-טבע' נבדקו גם ברמה האנרגטית של התאים על ידי מכשירי ביו רזוננס שונים, והראו השפעה חיובית על מאות נבדקים. החברה עובדת כיום עם מטפלים ונטורופתים ברמות שונות אשר דיווחו על תוצאות חיוביות ומשמעותיות בקרב המטופלים. 

החברה מבצעת בחדרי הטיפול שבקליניקה מגוון אבחונים וטיפולים כאבחון אירידיאולוגי בגלגל העין, קינסיולוגי, אקופונקטורה, רפלקסולוגיה , התאמת צמחי מרפא ועוד.. 

נשמח לשמוע ממכם 
1700-703-803

צוות ננוטבע