אודות ננו והצוות

 

ננו-טבע טכנולוגיות בע"מ היא חברה למחקר ופיתוח אשר מייצרת ומשווקת תוספי תזונה וצמחי מרפא, אשר מציגה עידן חדש של תוספי תזונה וצמחי מרפא, בטכנולוגיית ננו חדשנית.

חברת ננו-טבע מייצרת תוספי תזונה שתכליתם טיפול בשורשי הבעיות הבריאותיות. היכולת של ננו-טבע נעוצה הן בידע הרב בתחום הנטורופתיה ויכולות צמחי המרפא ובשיטת מיצוי חדשנית וטכנולוגיה שבאמצעותה היא ממצה את הצמחים באופן מקסימלי, מפיקה מהם את המיטב ובסופם של שלבי תהליך הייצור מופקים מצמחי המרפא תוספי המזון שבכוחם כאמור, להתמודד עם שורשי הבעיות הרפואיות, מתוך מטרה ממוקדת לפעול בשורש הבעיה באמצעות יכולות צמחי המרפא האפקטיביות באמצעות סגולות הריפוי שבצמחי המרפא בשילוב הטכנולוגיה ומיגורם מהגוף.

היכולות הטכנולוגיות החדשניות של ננו טבע שתכליתם פירוק מרכיבי חומרי הגלם וצמחי המרפא למיליוני חלקיקים, מאפשרים לגוף שימוש מהיר ויעיל ברכיבים הפעילים שבצמחי המרפא, כדי להשתמש בהם לשיקום וחידוש התאים. ההטמעה המהירה של צמחי המרפא בתאי הגוף יכולה לחזק את המערכות השונות להתמודד בהצלחה כנגד גורמים זרים - כגון וירוסים, חיידקים, רעלים, תאים סרטניים ועוד.
הרעיון בשיטת 'ננו-טבע' הינו לאפשר למערכות הגוף לשקם עצמן ללא תלות בגורמים חיצוניים, על ידי הגשת אבני הבניין החיוניים לשיקום תאי הגוף .

מוצרי 'ננו-טבע' נבדקו גם ברמה האנרגטית של התאים על ידי מכשירי ביו רזוננס שונים, והראו השפעה חיובית על מאות נבדקים. החברה עובדת כיום עם מטפלים ונטורופתים ברמות שונות אשר דיווחו על תוצאות חיוביות ומשמעותיות בקרב המטופלים.