אודות ננוטבע

אודות  ננו-טבע

ננו-טבע טכנולוגיות בע"מ הינה חברה למחקר ופיתוח אשר מייצרת ומשווקת פורמולות ותוספי תזונה טבעיים בטכנולוגיות מתקדמות. לנו בצוות ננו-טבע, חשוב לייצר מוצרים שתכליתם טיפול מקיף בשורשי הבעיות הבריאותיות

 היכולות של ננו-טבע אשר עושות את ההבדל, נעוצות בשילוב ייחודי של ידע, מחקר ופיתוח. בננו-טבע ידע רב בתחום הנטורופתיה, מחקרים על צמחי מרפא, ידע ויכולות טכנולוגיות חדשניות. שילוב היכולות מאפשר הפקה של פורמולות המנצלות את פוטנציאל צמחי המרפא ביעילות חסרת תקדים.

פירוק מרכיבי חומרי הגלם לחלקיקים זעירים, מאפשר לגוף שימוש מהיר ויעיל ברכיבים הפעילים שבצמחי המרפא, לנטרול אנטיגנים ולשיקום וחידוש התאים והרקמות.

בניגוד לתרופות כימיות שונות הפונות לטפל בסימפטומים בלבד, ואשר מלוות ברוב ככל המקרים בתופעות לוואי שונות ומשונות, פורמולות צמחי המרפא מיועדות לטיפול כולל והוליסטי של שורשי בעיות הבריאות. את ההשפעה הראשונית ניתן לראות בזמן קצר מאוד בדרך כלל, תוך כדי שיפור, שיקום, איזון וחיזוק של המערכות השונות לאורך הטיפול, עד כדי הפסקת טיפולים כימיים במקרים רבים.

הרעיון בשיטה של ננו-טבע, הוא לאפשר למערכות הגוף לשקם עצמן ללא תלות בגורמים חיצוניים.

כחלק מהעבודה עם קלינקות רפואה משלימה מובילות, מוצרי ננו-טבע נבדקו גם ברמה האנרגטית של התאים על ידי מכשירי ביו רזוננס שונים, והראו השפעה חיובית על מאות נבדקים. החברה עובדת כיום עם מטפלים ונטורופתים אשר מדווחים על תוצאות חיוביות ומשמעותיות בקרב המטופלים.

המוצרים נבדקו במעבדות המתמחות בפרמקולוגיה וטוקסיקולוגיה של צמחי מרפא והראו השפעה חיובית על תאים ורקמות. כל המוצרים עוברים בדיקות איכות ע"פ תקני משרד הבריאות ומאושרים על ידם.

כמו כן, רב המוצרים בהכשר הבד"צ המחמיר של העדה החרדית ירושלים או אגודה.

מוצרי ננו-טבע מיוצרים במפעל "קוסט תעשיות טבע בע"מ  .