אודות ננוטבע

 ננו-טבע טכנולוגיות בע”מ הינה חברה למחקר ופיתוח אשר מייצרת ומשווקת פורמולות  תוספי תזונה טבעיים בטכנולוגיות מתקדמות. לנו בצוות נוטבע, חשוב לייצר מוצרים שתכליתם טיפול בשורשי הבעיות הבריאותיות .  

 היכולות של ננו-טבע אשר עושה את ההבדל, נעוצה בשילוב ייחודי של ידע בחברה.  בננוטבע ידע רב בתחום הנטורופתיה מהמובילים בתחום, ידע מעמיק נלמד ומתחדש בתחום מחקרי על צמחי מרפא, ידע ויכולות טכנולגיות חדשניות. השילוב בידע מאפשר הפקה של פורמולות המנצלות את יכולות צמחי המרפא שנבחרו ייעודית לאחר שנמצאו מחקרית מתאימים לייעודם ואשר ההרכב יחד עם תהליך ייצור ייחודי מאפשר לתוספי התזונה של ננוטבע להיות בעלי ריכוז חומר פעיל גבוהה אשר מאפשר יכולות הטמעה יעיל בגוף ולהציג תוצאות יחודיות. 

היכולות הטכנולוגיות החדשניות של ננו טבע שתכליתם פירוק מרכיבי חומרי הגלם וצמחי המרפא לחלקיקים זעירים, מאפשרים לגוף שימוש מהיר ויעיל ברכיבים הפעילים שבצמחי המרפא, כדי להשתמש בהם לשיקום וחידוש התאים. ההטמעה המהירה של צמחי המרפא בתאי הגוף יכולה לחזק את המערכות השונות להתמודד בהצלחה כנגד גורמים זרים – כגון וירוסים, חיידקים, רעלים מצד אחד ומצד שני לבצע ניקוי ושיקום למערכות קיימות. 

 בניגוד לתרופות כימיות שונות המטפלות כפלסטר ואף לעיתים בזמן שמטפלות באזור אחד פוגעות באחר, הפורמלות של ננוטבע הן בהסתכלות טיפול כולל והולסטי של הגוף. את האפקט שלהם ניתן לראות בזמן לא ארוך יחסית וכמו כן ההשפעה הינה נבנת, מתחזקת ומתמשכת . מכיוון שהחומרים הינם טבעים, לגוף נוח להטמיע את החומרים הפעילים.

הרעיון בשיטת ‘ננו-טבע’ הינו לאפשר למערכות הגוף לשקם עצמן ללא תלות בגורמים חיצוניים, על ידי הגשת אבני הבניין החיוניים לשיקום תאי הגוף .

כחלק מהעבודה עם קלינקות רפואה משלימה מובילות, מוצרי ‘ננו-טבע’ נבדקו גם ברמה האנרגטית של התאים על ידי מכשירי ביו רזוננס שונים והראו השפעה חיובית על מאות נבדקים. החברה עובדת כיום עם מטפלים ונטורופתים אשר מדווחים על תוצאות חיוביות ומשמעותיות בקרב המטופלים. 

המוצרים נבדקו במעבדות אוביקטביות בהם נראו השפעה חיובית על תאים , כל המוצרים עוברים בדיקות לאכותם ע”פ תקני משרד הבריאות והמוצרים כמובן מאושרים ע”י משרד הבריאות . כמו כן מאושרים גם ע”י הבד”צ המחמיר של ירושלים .

מוצרי ננו-טבע מיוצרים במפעל גרינטק, מפעל מאושר התקן הגבהה 22000, להלן מצורף האישור